Kalendarze Biurkowe | KB30

Firmowe i reklamowe kalendarze biurkowe A5

Wydrukujemy
Twój projekt

Jak przygotować projekt do druku?
Jak zamówić druk kalendarza?

[Zobacz wytyczne]

Jeżeli nie masz projektu możesz skorzystać z  jednego z prezentowanych na tej stronie wzorów aby stworzyć wyjątkowy kalendarz reklamowy dla swoje firmy.

kalendarz_biurkowy_BK30-W1-1

Kalendarz A5 na biurko
KB30 – W1

[Przejdź do opisu…]

kalendarz_biurkowy_BK30-W2-1

Kalendarz A5 na biurko
KB30 – W2

[Przejdź do opisu…]

Kalendarz biurkowy A5
KB30 – W3

[Przejdź do opisu…]

kalendarz_biurkowy_BK30-W4-1

Kalendarz biurkowy A5
KB30 – W4

[Przejdź do opisu…]

kalendarz_biurkowy_BK30-W5-1

Kalendarz biurkowy A5
KB30 – W5

[Przejdź do opisu…]

kalendarz_biurkowy_BK30-W6-1

Kalendarz biurkowy A5
KB30 – W6

[Przejdź do opisu…]

kalendarz_biurkowy_BK30-W7-1

Kalendarz A5 na biurko
KB30 – W7

[Przejdź do opisu…]

Firmowe kalendarze biurkowe A5

Eleganckie reklamowe i firmowe kalendarze biurkowe A5. Kalendarze biurkowe A5 nie zajmują dużo miejsca na biurku i stanowią doskonałą całoroczną reklamę. Kalendarze biurkowe A5 posiadają 13 kolorowych kart (12 miesięcy + okładka), na których, każdego miesiąca, można reklamować inny produkt lub usługę. W przeciwieństwie do ulotek, które po przeczytaniu najczęściej lądują w koszu, kalendarze reklamowe przez cały rok stoją na biurku bezpośrednio przed oczami klienta i przypominają o firmie, jej produktach lub usługach.

Kalendarze firmowe i reklamowe posiadają sztywną białą kartonową podstawkę  do której przymocowane jest, za pomocą metalowej spirali, kalendarium wydrukowane na wysokiej jakości papierze kredowym. Na  12 kartkach  formatu A5 można umieścić własne zdjęcia, logo firmy oraz dane kontaktowe. Dzięki metalowej spirali bardzo łatwo przekładać kartki, łatwo też wrócić do poprzednich miesięcy ponieważ kartek się nie wyrywa tak jak w kalendarzach z przyklejanym kalendarium.

Drukujemy kalendarze reklamowe i firmowe wg. projektów dostarczonych przez zamawiającego oraz wykonujemy indywidualne projekty. W ofercie posiadamy kilkanaście gotowych wzorów / szablonów, które można wykorzystać do stworzenia własnego kalendarz reklamowego. Dzięki wzorom już na samym początku procesu przygotowywania kalendarza można łatwo wyobrazić sobie jak będzie wyglądał gotowy, wydrukowany kalendarz Państwa firmy. Na każdym z wybranych szablonów kalendarza można wstawić własne dowolne zdjęcie lub grafikę, logo firmy, tekst informacyjny, dane kontaktowe oraz zmienić proponowaną przez nas kolorystykę.