Kalendarze na biurko | KB10

Firmowe i reklamowe kalendarze biurkowe w formacie A5. Kalendarze spiralowane z logo firmy

 

Wydrukujemy
Twój projekt

Jak przygotować projekt do druku?
Jak zamówić druk kalendarza?

[Zobacz wytyczne]

Jeżeli nie masz projektu możesz skorzystać z  jednego z prezentowanych na tej stronie wzorów aby stworzyć wyjątkowy kalendarz reklamowy dla swoje firmy.

 

Kalendarze na biurko spiralowane w formacie A5

Eleganckie biurkowe kalendarze reklamowe i firmowe w poręcznym formacie A5. Format A5 sprawia, że kalendarz nie zajmuje dużo miejsca na biurku i stanowi doskonałą całoroczną reklamę. Kalendarze posiadają 13 kolorowych kart (12 miesięcy + okładka), na których, każdego miesiąca, można reklamować inny produkt lub usługę. W przeciwieństwie do ulotek, które po przeczytaniu najczęściej lądują w koszu, kalendarze reklamowe przez cały rok stoją na biurku bezpośrednio przed oczami klienta i przypominają o firmie, jej produktach lub usługach.

Kalendarze posiadają sztywną białą kartonową podstawkę  do której przymocowane jest, za pomocą metalowej spirali, kalendarium wydrukowane na wysokiej jakości papierze kredowym. Na  12 kartkach  formatu A5 można umieścić własne zdjęcia, logo firmy oraz dane kontaktowe. Dzięki metalowej spirali bardzo łatwo przekładać kartki, łatwo też wrócić do poprzednich miesięcy ponieważ kartek się nie wyrywa tak jak w kalendarzach z przyklejanym kalendarium.

Drukujemy kalendarze wg. projektów dostarczonych przez zamawiającego oraz wykonujemy indywidualne projekty. W ofercie posiadamy kilkanaście gotowych wzorów / szablonów, które można wykorzystać do stworzenia własnego kalendarz reklamowego. Dzięki wzorom już na samym początku procesu przygotowywania kalendarza można łatwo wyobrazić sobie jak będzie wyglądał gotowy, wydrukowany kalendarz Państwa firmy. Na każdym z wybranych szablonów kalendarza można wstawić własne dowolne zdjęcie lub grafikę, logo firmy, tekst informacyjny, dane kontaktowe oraz zmienić proponowaną przez nas kolorystykę.

koperty firmowe z nadrukiem